Marco Paixao przechodzi testy medyczne. Lechia Gdańsk: Rozmowy z Lechem nas nie interesują

Klub Lechia Gdańsk zapowiedział, że nie interesują go wewnętrzne rozliczenia między Portugalczykiem Marco Paixao a reprezentującymi go agentami. Zamierza podpisać umowę z zawodnikiem, mimo iż jeden z jego menedżerów Ricardo Alonso zamierza oddać go Lechowi Poznań

Pod kątem transferu do Lechii Gdańsk portugalski gracz przechodzi testy medyczne. Jeśli będą pomyślne, ma podpisać kontrakt. Ricardo Alosno, który twierdzi że ma wyłączność na negocjacje transferowe Marco Paixao, zamierzał zablokować ten transfer i mówił o tym, że rozmawia z Lechem Poznań. Lechia zareagowała informacją, że jej to nie interesuje, gdyż rozliczenia między Portugalczykiem a jego agentami to jego sprawa. W rozmowach z gdańskim klubem reprezentuje go Daniel Weber - menedżer m.in. Sebastiana Mili, z którym Paixao przez 1,5 roku grał wspólnie w Śląsku Wrocław.

Marco Paixao był przymierzany do Lecha Poznań zimą zeszłego roku. Wówczas był jeszcze zawodnikiem Śląska Wrocław, z którego z końcem kontraktu w czerwcu odszedł do Sparty Praga w Czechach. Tam miał zupełnie nieudaną rundę, zakończoną rozegraniem tylko trzech spotkań. Wówczas, przed rokiem Lech Poznań dementował swoje zainteresowanie Portugalczykiem.

Więcej o:
Copyright © Agora SA