Transfery do Lecha Poznań. Sisi pożegnał się z koreańskimi kibicami Suwon FC

Pożegnalny list do kibiców koreańskiego klubu Suwon FC napisał Hiszpan Sisinio Gonzalez Martinez, zwany Sisi. Opuszcza ten klub., ale nie podał dokąd się przenosi. W grę może wchodzić Lech Poznań

"Ze smutkiem informuję, że nie będę grał w Suwon FC w kolejnym sezonie" - napisał Sisinio Gonzalez Martinez w liście do koreańskich kibiców opublikowanym na profilu klubu na Facebooku. - "To trudna decyzja, gdyż władz klubu miały dla mnie bardzo dobrą ofertę, ale z przyczyn rodzinnych postanowiłem wrócić do Europy i tam grać w następnym roku. Bardzo przepraszam fanów, którzy liczyli na mój powrót, ale jestem przekonany, że taki klub jak Suwon FC i tak zrealizuje wszystkie swoje cele."

Hiszpan napisał też wiele pochwał pod adresem Koreańczyków i fanów Suwon FC. teraz wraca jednak do Europy. Dokąd? Nie napisał, ale wiadomo że był celem transferowym Lecha Poznań, który wytypował go po konsultacji z trenerem Janem Urbanem, znawcą hiszpańskiej piłki.

W piątek w Lechu Poznań spodziewany jest na testach pierwszy piłkarz, który może go wzmocnić w tym zimowym oknie transferowym. Zespół Kolejorza do treningów wróci dopiero w poniedziałek, 11 stycznia.

Więcej o: