Transfery. Kasper Hamalainen po odejściu z Lecha Poznań odrzucił kolejną ofertę

Fiński pomocnik, Kasper Hamalainen, który nie zdecydował się przedłużyć kontraktu z Lechem Poznań, odrzucił kolejną propozycję umowy.

Reprezentanta Finlandii chciał pozyskać czołowy klub z Bułgarii. "Hamalainen nie był zainteresowany grą w barwach Lewskiego Sofia" - doniosła jednak tamtejsza gazeta "Tema Sport".

Kasper Hamalainen po wyjeździe z Poznania przebywa w Finlandii, gdzie oczekuje na dogodną dla siebie ofertę kontraktu. Póki co, zainteresowanie jego zatrudnieniem wyraziły duńskie Broendby Kopenhaga i FC Mitdjylland oraz cypryjski APOEL Nikozja i grecki PAOK Saloniki. Najbardziej konkretna wydaje się być oferta z tego ostatniego klubu, jednak Fin szuka wraz z rodziną bardziej stabilnego miejsca do zamieszkania niż Grecja.

Wciąż możliwy jest powrót Hamalainena do Kolejorza. Jeśli bowiem Fin do połowy stycznia nie znajdzie sobie nowego klubu, będzie mógł wrócić do Poznania, gdzie wciąż czeka na niego propozycja nowego kontraktu. Nie może jednak zbyt długo zwlekać z decyzją. Na drugim zgrupowaniu w Hiszpanii trener Jan Urban chciałby bowiem dysponować zamkniętą kadrą Lecha.

Więcej o: