Nie tylko PAOK Saloniki, także Panathinaikos Ateny chce sprowadzić Kaspra Hämäläinena

Fin Kasper Hämäläinen może trafić do Grecji. Nie tylko jednak PAOK Saloniki i jego dyrektor sportowy Frank Arnesen są zainteresowani jego sprowadzeniem, ale również słynny grecki klub Panathinaikos Ateny

Panathinaikos Ateny to m.in. finalista Pucharu Europy w 1971 roku i najbardziej utytułowany grecki klub, który w ostatnich latach przeżywa jednak poważne problemy finansowe. Piłkarz, któremu 31 grudnia wygasa kontrakt w polskiej lidze, jest dla niego dobrym rozwiązaniem.

Ateńskie Koniczynki interesowały się Finem Kasprem Hämäläinenem już latem, wówczas obserwatorzy Panathinaikosu przyglądali się jego grze. Osobiście robił to Leonidas Vokolos, drugi trener ateńskiego klubu. To zainteresowanie pozostało i Panathinaikos nadal jest zainteresowany zawodnikiem Lecha Poznań, który w piątek przestanie być piłkarzem Kolejorza.

Do tej pory zainteresowanie pozyskaniem Fina zgłosił klub PAOK Saloniki, którego dyrektorem sportowym jest Frank Arnesen. To on prowadzi osobiście rozmowy z Finem.

Panathinaikos Ateny po raz ostatni zdobył mistrzostwo Grecji w 2010 roku. Od tamtej pory rokrocznie zwycięża Olympiakos Piresu.

Więcej o: