Medale zimowych mistrzostw Polski dla pływaczki Wodnika

Paulina Nogaj z Wodnika Radom dwukrotną medalistką zimowych mistrzostw Polski w pływaniu. Radomianka wywalczyła srebro i brąz

W finale wyścigu na 50 metrów stylem motylkowym zawodniczka Wodnika była trzecia. Najniższy stopień podium zapewniła sobie wynikiem 26.94. Wygrała Anna Dowgiert ze Śląska Wrocław (25.80) przed Julią Jagodą (26.71). Drugi krążek MP podopieczna trenera Krzysztofa Krzysztoszka zdobyła też płynąc motylkiem, ale na dwukrotnie dłuższym dystansie. Tym razem lepsza od radomianki okazała się tylko Dowgiert. Nogaj uzyskała 59.06, zaś mistrzyni popłynęła w czasie 58.10.

Na pływalni w Lublinie Nogaj wystąpiła także na dystansie 100 metrów stylem dowolnym. Ostatecznie w tej konkurencji uplasowała się na siódmym miejscu.