Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Jakub Biskup: Zabrakło nam jakości z przodu

Termalica przegrała na własnym stadionie z Ruchem Chorzów 0:1. Pomocnik niecieczan Jakub Biskup uważa, że jego drużyna śmiało mogła pokusić się w tym meczu o punkty.

Facebook?  | A może Twitter?

- Ruch nie stworzył sobie klarownej sytuacji, a mimo to zdołał strzelić gola. Nam zabrakło jakości z przodu. Zbyt rzadko uderzaliśmy na bramkę - mówi piłkarz.

Termalica rozegrała trzeci mecz w ciągu tygodnia, więc mogła czuć się bardziej zmęczona niż chorzowianie. - Nie było widać tego na boisku. Dobrze wytrzymaliśmy ten mecz kondycyjnie. W drugiej połowie to my nadawaliśmy ton grze, niestety nie potrafiliśmy zwieńczyć tego golem - podkreśla Biskup.

To był ostatni mecz zespołu przed zimową przerwą. Już wiadomo, że niecieczanie spędzą ją w dolnej części tabeli. - Różnice są niewielkie, a my musimy jak najlepiej wykorzystać najbliższe miesiące. Mam nadzieję, że w drugiej rudzie powalczymy o pierwszą ósemkę - deklaruje skrzydłowy.

Biskup nie szczędzi pochwał przeciwnikowi. - Ruch jest drużyną bardzo dobrze ułożoną taktycznie. Maja kilku doświadczonych piłkarzy, a obok nich wyróżniających się młodych, jak Mazek czy Stępiński. Nie przegraliśmy ze słabą drużyną - zaznacza