Piast Gliwice. Legia i Lech chcą Kamila Vacka? Radoslav Latal uspokaja

- Myślę, że Kamil Vacek zostanie z nami - w ten sposób Radoslav Latal, trener Piasta Gliwice, odnosi się do spekulacji na temat gwiazdy swojej drużyny.

Czy Piast Gliwice powalczy o mistrzostwo Polski? Podyskutuj na Facebooku >>

Coraz więcej mówi się o możliwym rozstaniu Kamila Vacka z Piastem Gliwice. Jakiś czas temu w mediach przewijała się w tym kontekście nazwa Lechii Gdańsk. Dzisiaj natomiast spekuluje się, jakoby starania o gwiazdę lidera ekstraklasy czyniły Legia Warszawa i Lech Poznań. Plotki podsyca to, że reprezentant Czech do Gliwic jest tylko wypożyczony. Owszem, Piast posiada prawo pierwokupu, ale w grę wchodzi kwota, która może przekraczać jego finansowe możliwości. Radoslav Latal postanowił jednak uspokoić kibiców. - Myślę, że Kamil zostanie z nami - podkreślił trener Piasta.

28-latka nie będzie miał jednak do swojej dyspozycji w ostatnim tegorocznym spotkaniu, z Lechem. - Poradzimy sobie, bo naszą siłą nie są indywidualności, tylko kolektyw. Choć przyznaję, że nasza sytuacja kadrowa nie jest najlepsza - nie kryje Latal, przypominając, że z problemami zdrowotnymi borykają się Kornel Osyra i Sasa Zivec.

Zobacz wideo
Więcej o: