WTA Katowice Open 2016. Agnieszka Radwańska zagra w Spodku

Agnieszka Radwańska, najlepsza polska tenisistka, potwierdziła swój udział w przyszłorocznym turnieju WTA Katowice Open. Rozpoczyna się sprzedaż biletów na to wydarzenie.

ŚLĄSK.SPORT.PL w mocno nieoficjalnej wersji. Dołącz do nas na Facebooku >>

Przygotowania do WTA Katowice Open 2016 już trwają. Zawody odbędą się w dniach 4 - 10 kwietnia. - Słyszałem bardzo pozytywne opinie zawodniczek o poprzednich edycjach turnieju, dlatego jestem przekonany, że w przyszłym roku w Katowicach znowu będziemy mogli kibicować wielu świetnym tenisistkom. Miło mi poinformować, że wśród nich będzie m.in. Agnieszka Radwańska, jedna z najlepszych "rakiet" świata. Dzisiaj Katowice powszechnie kojarzą się już z zawodami sportowymi o światowej randze, a turniej klasy WTA oznacza, że transmisje telewizyjne ze Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego będą oglądane w co najmniej 70 państwach na świecie - podkreśla Marcin Krupa, prezydent Katowic.

18 grudnia rozpocznie się sprzedaż biletów, które będą dostępne na stronie kupbilet.pl, w salonach sieci EMPIK oraz w punktach zakładów sportowych STS. - Przygotowaliśmy promocję. Do końca lutego dostępne będą karnety w cenie 70 złotych. Karnety obowiązują na wszystkie mecze pierwszej i drugiej rundy od poniedziałku do czwartku - mówi Paweł Owczarz, dyrektor turnieju WTA Katowice Open 2016.

Więcej o: