GKS Katowice. Pogoń Szczecin znów spróbuje ściągnąć Grzegorza Goncerza?

W najbliższym czasie Grzegorz Goncerz, kapitan GKS-u Katowice, może otrzymać kilka ciekawych propozycji zmiany barw. Wszystko dlatego, że latem będzie do wzięcia za darmo.

Czy GKS Katowice awansuje do ekstraklasy? Podyskutuj na Facebooku >>

Obecny kontrakt Grzegorza Goncerza wygasa z końcem czerwca 2016 roku, co oznacza, że już w styczniu będzie mógł bez przeszkód rozmawiać z potencjalnymi nowymi pracodawcami. GKS Katowice zaoferował mu co prawda przedłużenie umowy, ale na razie do porozumienia nie doszło.

Kto może wykorzystać sytuację? Portal dumapomorza.pl wskazuje na Pogoń Szczecin. - Oficjalnie temat pojawił się latem. Włodarze Pogoni wystosowali nawet zapytanie o ewentualne warunki transferu zawodnika. Niestety, temat upadł, a król strzelców sezonu 2014/2015 został w swoim klubie. Możliwe jest, że w styczniu znów rozpoczną się rozmowy, tym razem w innej konfiguracji - informuje serwis.

W tym sezonie 27-latek rozegrał 17 ligowych spotkań, w których zdobył 10 bramek. Dopiero co - w plebiscycie "Złotych Buków" - został uhonorowany statuetką "Piłkarza Roku". Zresztą, już drugi raz z rzędu.

Więcej o: