David Holman wyjechał na obóz reprezentacji Węgier, ale do Lecha Poznań jeszcze wróci

Węgierski pomocnik David Holman wyjechał na obóz treningowy szerokiej reprezentacji Węgier. Pomocnik, któremu kończy się wypożyczenie z Ferencvarosu Budapeszt, jednak do Poznania jeszcze wróci.

David Holman nie był w kadrze na niedzielny mecz z Zagłębiem Lubin, ponieważ wyjechał do ojczyzny na obóz treningowy dla piłkarzy będących w szerokiej kadrze Węgier. Zgrupowanie nie odbywa się w terminie FIFA, więc Lech Poznań nie musiał godzić się na wyjazd swojego piłkarza. Holman otrzymał jednak zgodę od Kolejorza i jeszcze przed meczem z Miedziowymi wyleciał do swojego kraju. Z końcem grudnia i tak wygasa mu umowa wypożyczenia, a już wiadomo, że Lech nie skorzysta z pierwokupu i pomocnik wróci do Ferencvarosu Budapeszt.

David Holman nie pożegnał się jednak z Kolejorzem "po cichu". 22-latek w czwartek wróci do Poznania i razem z zespołem Lecha będzie przygotowywał się do ostatniego tegorocznego meczu z Piastem Gliwice w ekstraklasie. Holman weźmie udział w dwóch treningach Kolejorza, a dopiero po nich trener Jan Urban podejmie decyzję o kadrze na niedzielny mecz w Gliwicach. David Holman będzie miał szansę się w niej znaleźć i na boisku pożegnać się z kibicami poznańskiego klubu.

Więcej o: