Półnadzy żużlowcy i piękne kobiety? W kalendarzu PGE Ekstraligi

To z pewnością bardziej spodoba się żużlowym fankom. Nagie torsy, wytatuowane ciała czołowych zawodników PGE Ekstraligi wylewają się z żużlowego kalendarza na rok 2016. A wśród ?ciach? m.in. lubuscy jeźdźcy - Jarosław Hampel z Falubazu Zielona Góra i Bartosz Zmarzlik z Money Makes Money.pl Stali Gorzów.

Rok 2016 w kalendarzu otwiera w indywidualny mistrz świata, Brytyjczyk Tai Woffinden, który eksponuje tatuaże na plecach. W lutym z niecodziennej strony pokazuje się Jarosław Hampel. - Wcielenie się w rolę modela nie stanowiło dla mnie problemu. Nowy rok warto rozpocząć od powieszenia w domu ładnego kalendarza - przekonuje jeden z liderów Falubazu i reprezentacji Polski.

Dwunastostronicowy kalendarz zawiera unikalne zdjęcia żużlowców, przedstawiające ich prywatnie. Wydawnictwo zostało przygotowane z okazji 10-lecia Speedway Ekstraligi (2006-2016). - To co jest w nim unikalne, polega na pokazaniu zawodników bez kombinezonów, ale często z akcentami żużlowymi. Kibice powinni być zadowoleni, mogąc zobaczyć swoich ulubieńców z nieco innej strony - mówi Przemysław Szymkowiak z PGE Ekstraligi.

Niezwykle fotogeniczny podczas sesji zdjęciowej okazał się Martin Vaculik. - Naprawdę? - śmieje się Słowak tuż po obejrzeniu swoich pierwszych zdjęć. - Sesja do kalendarza była bardzo pozytywna. Wcześniej nie pozowałem do takich zdjęć, ale kiedy byłem młodszy, to zawsze lubiłem żużlowe kalendarze.

Oprócz 10-lecia Speedway Ekstraligi, motywami przewodnimi kalendarza są m.in. PGE Ekstraliga Golf Challenge oraz Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi. - To było dla mnie coś nowego. Kalendarz jest ładny i na pewno znajdę jakieś wyeksponowane miejsce dla niego w domu i warsztacie - przyznaje Bartosz Zmarzlik.

Z kolei Piotr Pawlicki dodaje: - Skoro kalendarz, to Nowy Rok i życzenia dla wszystkich moich fanów! Życzę wam niezapomnianych emocji na torach w Polsce i na całym świecie. Trzymajcie za mnie kciuki również w cyklu Grand Prix, gdzie będę walczył wspólnie z innymi polskimi "orzełkami"!

Jak zdobyć kalendarz PGE Ekstraligi 2016? Szczegóły na facebook.com/speedwayekstraliga. Niebawem kalendarze rozdamy też naszym czytelnikom w serwisie zielonagora.sport.p.

MAREK CIEŚLAK ZNÓW TRENEREM FALUBAZU. JUŻ DAWNO WIEDZIAŁ, ŻE WRÓCI

HAMPEL: LICZĘ, ŻE SPÓR ROZSTRZYGNIE SIĘ NA MOJĄ KORZYŚĆ

KIBICE FALUBAZU: NIE USIĄDZIEMY W JEDNYM MIEJSCU Z HOŁOTĄ

WIĘCEJ INFORMACJI SPORTOWYCH SZUKAJCIE NA ZIELONA GÓRA.SPORT.PL

Więcej o: