Piast Gliwice. Radoslav Latal: Widzę problem w głowach chłopaków

- Przecież my potrafimy grać dobrze. Chyba nie muszę tego nikomu udowadniać? - mówi Radoslav Latal, trener Piasta Gliwice.

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwujesz? >>

Wyniki pokazują, że Piast Gliwice zawiódł tylko w ostatnim meczu, z Górnikiem Zabrze. Trener Radoslav Latal widzi to jednak inaczej. Dla niego powodem do niepokoju jest również wcześniejsze spotkanie, z Termaliką Bruk-Bet Niecieca, wygrane przez gliwiczan 5:3.

- Te pięć bramek nas uratowało, bo - podobnie jak w Zabrzu - dobrze graliśmy tylko do pewnego momentu. Potem mnożyły się już nasze błędy. W ogóle ostatnio widzę problem w głowach chłopaków... - przyznaje czeski szkoleniowiec. - Jeśli zaczniemy się prezentować tak jak w tych dwóch poprzednich kolejkach, to będzie problem. Ale przecież my potrafimy grać. Chyba nie muszę tego nikomu udowadniać? Niech każdy z zawodników po prostu wykona swoje zadanie, a wszyscy będą zadowoleni - podkreśla Latal.

Przypomnijmy, że już w sobotę lider ekstraklasy zmierzy się u siebie z Cracovią. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 18.00.

Chcesz współtworzyć nasz portal? Polub nas na Fejsie >>

Więcej o: