Piast Gliwice. Kamil Vacek: Jest nam przykro przed naszymi kibicami

- A może po serii tych dobrych wyników taki mecz jak z Górnikiem Zabrze był nam potrzebny? - zastanawia się Radosław Murawski, kapitan Piasta Gliwice.

Emocje po wtorkowych derbach z Górnikiem Zabrze powoli opadają, ale piłkarzom Piasta Gliwice pogodzić się z tamtą porażką i tak niełatwo. - Drugą połowę zagraliśmy katastrofalnie. Zamiast pilnować wyniku, zaczęliśmy popełniać błędy. Lider nie może tak grać. To nie ma prawa się nam już przytrafić - mówi Martin Nespor, napastnik gliwiczan.

- Jest nam przykro przed naszymi kibicami, bo mocno w nas wierzyli. Tym bardziej musimy się wziąć w garść i w sobotę, kiedy przyjedzie do nas Cracovia, zdobyć komplet punktów - to już słowa Kamila Vacka, pomocnika Piasta.

- A może po serii tych dobrych wyników taki mecz była nam potrzebny? Jasne, szkoda, że w derbach z Górnikiem Zabrze. Lepiej jednak przegrać wysoko, ale raz, niż kilkukrotnie po 0:1 - zauważa z kolei Radosław Murawski, kapitan drużyny. I dodaje: - Teraz trzeba jak najszybciej wrócić na zwycięską ścieżkę.

Więcej o: