GKS Katowice. Klub walczy o Grzegorza Goncerza! Zaoferował mu nowy kontrakt

GKS Katowice zaoferował nowe kontrakty Grzegorzowi Goncerzowi i Rafałowi Pietrzakowi, a w kolejce do przedłużenia umów są już następni.

Kiedy GKS Katowice awansuje do Ekstraklasy? Podyskutuj na Facebooku >>

Czy GKS Katowice - tak jak sobie zaplanował - najpóźniej w następnym sezonie awansuje do ekstraklasy? Szanse wzrosną, jeśli władzom klubu z Bukowej uda się namówić do pozostania Grzegorza Goncerza. Przypomnijmy bowiem, że umowa króla strzelców pierwszej ligi i kapitana GieKSy obowiązuje tylko do czerwca. Z początkiem stycznia mógłby już więc podpisać - obowiązujący od lata - kontrakt z innym pracodawcą.

GKS jednak nie daje za wygraną. - Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by zatrzymać Grześka. Właśnie otrzymał ofertę nowego kontraktu - informuje Dariusz Motała, menedżer katowiczan. Ale to nie wszystko. - Dokładnie tak samo mają się sprawy z Rafałem Pietrzakiem. Poza tym jesteśmy zdecydowani na przedłużenie umów z Adrianem Frańczakiem i Łukaszem Pielorzem - zdradza Motała. I dodaje: - W przypadku części zawodników, których umowy wygasają w czerwcu, ważne dla dalszej współpracy będzie najbliższe pół roku. To nie są żarty, mamy poważne cele.

Więcej o: