Maciej Skorża odmówił Wiśle Kraków. Moskala zastąpi były selekcjoner Słowaków?

PRZEGLĄD PRASY. Według ?Przeglądu Sportowego?, Maciej Skorża odmówił Bogusławowi Cupiałowi i nie zostanie nowym szkoleniowcem Wisły Kraków. Faworytem do zastąpienia Kazimierza Moskala ma być teraz Vladimir Weiss.

Facebook?  | A może Twitter? 

Moskal stracił pracę po przegranych derbach Krakowa. - Właściciel klubu w swoim stylu grzmiał, że ma zamiar zwolnić wszystkich - mówi osoba, która wraz z Cupiałem była obecna w jego loży na stadionie Wisły. Zagrożona jest więc również posada prezesa Roberta Gaszyńskiego, który był zwolennikiem Moskala.

W środowym spotkaniu z Lechem Poznań drużynę poprowadzi Marcin Broniszewski, dotychczasowy asystent trenera. Nie ma jednak licencji na trenowanie klubu ekstraklasy, więc Wisła rozgląda się za następcami Moskala. Faworytem był Maciej Skorża, jednak według informacji "Przeglądu Sportowego" już w niedzielę wieczorem odmówił Cupiałowi.

Kolejnym kandydatem ma być Vladimir Weiss, były selekcjoner reprezentacji Słowacji. Z kadrą dotarł do 1/8 finału mistrzostw świata w 2010 roku. W przeszłości Słowak był już bliski objęcia Legii Warszawa.

Więcej w "Przeglądzie Sportowym" .

Zobacz wideo
Czy zwolnienie Kazimierza Moskala to dobra decyzja?
Więcej o: