Akcja "Biżuteryjki dla WOŚP". Prezentuje mistrzyni świata [zdjęcia]

W Dojo Globus odbyła się niezwykła sesja fotograficzna, podczas której biżuterię prezentowała mistrzyni świata - zawodniczka Lubelskiego Klubu Karate Tradycyjnego Justyna Marciniak. Cel tej akcji jest bardzo szlachetny, mianowicie chodzi o wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

-"Biżuteryjki do WOŚP" to projekt, w który zaangażowane jest wiele osób projektujących, wytwarzających biżuterię, zarówno profesjonalnie, jak i hobbystycznie. Już od pięciu lat ci ludzie projektują, a potem realizują te projekty, które potem są sprzedawane na aukcjach allegro, a cały dochód jest przeznaczany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Podczas ostatniej edycji udało nam się zebrać ponad 40 tys. złotych - mówi Agnieszka Orłowska, projektantka biżuterii, która w tym roku koordynuje część projektów. - Teraz pracujemy nad edycją przed 24. Finałem. Mamy już gotową biżuterię, zostało nam tylko opracowanie aukcji, a do tego potrzebne są nam zdjęcia. W tym roku spełniłam swoje marzenie i zaprosiłam do współpracy mistrzynię świata w karate tradycyjnym Justynę Marciniak. To właśnie Justyna prezentuje część biżuterii podczas sesji fotograficznej. A efekty tej sesji będzie można zobaczyć na aukcjach Biżuteryjek dla WOŚP. Równie zadowolona była także jedna z najbardziej utytułowanych karateczek świata. - W moim życiu brałam udział w wielu akcjach charytatywnych. Jako sportowiec z artystyczną duszą i kobieta, kocham piękno i wszystko co z nim związane, a to co robię zawodowo, to promocja zdrowego trybu życia, więc dlatego ideały WOŚP są mi bliskie. Cenię ludzi, którzy mają taki talent jak w przypadku artystów z ''Biżuteryjek''. Ta inicjatywa jest dla mnie czymś wyjątkowym, ponieważ mogę połączyć pasję do sztuk walki ze sztuką kobiecego piękna. Jeśli tylko mogę komuś pomóc w ten sposób, zawsze mam otwarte

serce. Dziękuję całej ekipie za profesjonalizm i zaproszenie do pięknego projektu - podkreśliła Justyna Marciniak. Dodać trzeba, ze poza mistrzynią świata w projekt zaangażowane były: projektantka odzieży Agnieszka Tokarz-Iwanek, wizażystka Renata Juzwik, Anna Chołota Salon Fryzjerski i fotografka Olga Czerwińska. 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 10 stycznia 2016 r. W tym roku Orkiestra zbiera na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU