Trener Asseco Resovi, Andrzej Kowal: Szybko straciliśmy pewność siebie

Siatkarze Asseco Resovii przegrali trzeci mecz z rzędu we własnej hali. W niedzielę mistrz Polski nieoczekiwanie w hali Podpromie uległ Cuprum Lubin 2:3.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Trener Asseco Resovii, Andrzej Kowal nie ukrywał po przegranym meczu z Cuprum Lubin, że jego zespół czeka dużo pracy. - Był to mecz bardzo podobny jak ten, grany przeciwko Jastrzębiu [porażka 2:3 - przyp. red.]. Bardzo podobna sytuacja, bardzo szybko straciliśmy pewność siebie, szczególnie po tym przegranym czwartym secie. Musimy pracować, pracować i jeszcze raz pracować przede wszystkim nad umiejętnościami, bo mieliśmy ogromne problemy z serwisem i drugi element, który się powtarza, to problem ze zbilansowaniem ataku. Pracy czeka nas bardzo dużo, zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy w trudnym momencie, ale uważam, że właśnie takie trudne momenty kształtują charakter zespołu - powiedział szkoleniowiec Asseco Resovii.

Mistrz Polski po raz pierwszy od 2007 roku przegrał trzy razy z rzędu w hali Podromie. Oprócz wspomnianej porażki z Cuprum, w Rzeszowie w tym sezonie wygrywała ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 i Jastrzębski Węgiel. Asseco Resovia po siedmiu kolejkach zajmuje szóste miejsce. Ma cztery punkty straty do wspomnianej ZAKSY.

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: