Lepiej być nie może: Kuriozalna wypowiedź obrońcy wrocławian Piotra Celebana!

Śląsk Wrocław nie wygrał dziesiątego meczu z rzędu, jest na miejscu spadkowym, a mimo to niektórzy jego piłkarze są zadowoleni.

Bezbramkowy remis Śląska z Pogonią Szczecin, po słabym i nudnym meczu, był kolejnym pojedynkiem, którego wrocławianie nie potrafili wygrać. Śląsk w ekstraklasie nie zwyciężył w żadnym z ostatnich dziewięciu pojedynków, zremisował też mecz Pucharu Polski z Zawiszą. W lidze na 27 możliwych punktów drużyna trenera Tadeusza Pawłowskiego wywalczyła zaledwie trzy i spadła na przedostatnie miejsce w tabeli!

Mimo tego niektórzy zawodnicy Śląska są zadowoleni. Po zakończeniu meczu z Pogonią obrońca Śląska Piotr Celeban przekonywał dziennikarza Canal+Sport.

- Graliśmy dobrze, mieliśmy swoje sytuacje, tylko brakuje nam szczęścia. Lepiej być nie może. W drużynie jest dobra atmosfera, treningi się polepszyły. Trener ma nasze pełne poparcie, przecież gramy dla niego. Poza tym jedziemy z nim na jednym wózku - tłumaczył Celeban.

Śląsk ostatni raz wygrał 12 września i zajmuje miejsce w strefie spadkowej. Czy rzeczywiście jest - jak uważa Celeban - jest tak dobrze, że lepiej być nie może?

Więcej o: