Cracovia. Kto zastąpi Piotra Polczaka?

Bartosz Rymaniak, Sreten Sretenović, a może Miroslav Covilo? Trener Jacek Zieliński musi zdecydować, kto będzie partnerem Huberta Wołąkiewicza na środku obrony w derbach Krakowa.

Facebook?  | A może Twitter? 

Polczak nie zagra z Wisłą ze względu na nadmiar żółtych kartek. To dla Cracovii spory problem, bo do tej pory stoper opuścił tylko jedno ligowe spotkanie w tym sezonie. Z powodu kontuzji nie zagrał w meczu siódmej kolejki z Górnikiem Zabrze. W ostatnich spotkaniach, pod nieobecność Krzysztofa Pilarza, był nawet kapitanem drużyny.

Kandydatów do zastąpienia Polczaka jest trzech. "Wszystko wskazuje na to, że partnerem Wołąkiewicza będzie Rymaniak. Wprawdzie rzadko u Zielińskiego zaczynał mecze w podstawowym składzie, ale jest pierwszą opcją do łatania dziur w defensywie" - informuje "Przegląd Sportowy" .

Oprócz Rymaniaka na środku obrony wystąpić może jeden z grających w Cracovii Serbów. Sretenović na początku sezonu był podstawowym piłkarzem zespołu, ale po porażce z Legią Warszawa wypadł ze składu. Do defensywy może też zostać przesunięty Covilo, ale wtedy ktoś musiałby go zastąpić w drugiej linii.

Kto wygra niedzielne derby Krakowa
Więcej o: