Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Dawid Sołdecki chciałby grać w Interze Mediolan. Najlepiej z Boatengiem [WIDEO]

Z kim chciałby grać na środku obrony? Kiedy do Niecieczy zawita Liga Mistrzów? Na takie pytania fanów musiał odpowiedzieć Dawid Sołdecki z Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. Obrońca był bohaterem kolejnego odcinka "Pod ostrzałem".

Facebook?  | A może Twitter? 

"Pod ostrzałem" to cykl programów realizowanych przez klubową telewizję z Niecieczy, w którym piłkarze beniaminka odpowiadają na pytania kibiców. Tym razem gościem był Sołdecki, który w tym sezonie grał we wszystkich spotkaniach Termaliki.

Kibice byli ciekawi, kto był jego ulubionym piłkarzem z dzieciństwa. - Roberto Baggio. Oglądałem mistrzostwa świata w USA, w których nie wykorzystał karnego. Nie było wtedy możliwości oglądać go w telewizji, ale od rodziny dostawałem kasety czy płyty z jego grą, mama przywoziła mi je z Włoch. To był mój idol - mówi Sołdecki.

Jeden z fanów zapytał też obrońcę o ligę, w której chciałby grać. - Gdybym mógł wybrać, chciałbym występować w Interze Mediolan, więc liga włoska - przyznaje. A kto byłby jego wymarzonym partnerem na środku obrony? - W tej chwili najlepszy jest Jerome Boateng albo Sergio Ramos - zaznacza.

 
Więcej o: