Osłódź dzieciom święta. Zbieraj z Falubazem słodycze

Zielonogórski Klub Żużlowy przy współpracy z siecią sklepów Netto, po raz kolejny organizuje zbiórkę słodyczy oraz artykułów spożywczych, które trafią do paczek akcji Falubazowe Mikołajki 2015. Szkolni Koordynatorzy Falubazu będą czekać na ofiarodawców w trzech sklepach w Zielonej Górze, oraz w jednym sklepie w Lubsku.

Do specjalnych wózków zbierane będą przede wszystkim słodycze, które trafią później do świątecznych paczek. Ale ofiarować można również artykuły spożywcze o długim terminie przydatności, takie jak cukier, mąka, makarony, oleje czy konserwy. Z nich zostaną stworzone duże paczki, które przekazane zostaną na ręce kierownictwa Domów Dziecka, a następnie rozdzielone między ich podopiecznych. Zbiórka produktów odbywać się będzie w weekendy: 28-29 listopada w godz. 12-18 oraz 5-6 grudnia w godz. 10-20.

W tym roku przedstawiciele Falubazowego Mikołaja zbierają produkty w czterech sklepach Netto. W Zielonej Górze będą to sklepy przy ul. Ułańskiej (obok dworca PKS), przy ul. Działkowej (osiedle Zacisze) oraz przy ul. Ogrodowej. Czwartą lokalizacją jest sklep w Lubsku.

Można też dołączyć do akcji w inny sposób. Do 5 grudnia słodycze oraz artykuły spożywcze zbierane są w szkołach, w których działają Szkolni Koordynatorzy Falubazu. Produkty do paczek można także przynosić do siedziby klubu, w dni robocze w godz. 8-16.

TERMINY ZBIÓREK

Zielona Góra (ul. Ułańska): 28-29 listopada (godz. 12-18);

Zielona Góra (ul. Działkowa): 28-29 listopada (godz. 12-18);

Zielona Góra (ul. Ogrodowa): 28-29 listopada (godz. 12-18), 5-6 grudnia (godz. 10-20);

Lubsko (ul. Kanałowa): 27 listopada (godz. 16-20), 28 listopada (godz. 13-17), 4 grudnia (godz. 16-20), 5 grudnia (godz. 13-17).

FALUBAZ W KRYZYSIE. PAMIĘTACIE PIĘKNE CZASY? KIEDY WRÓCĄ? [ZDJĘCIA]

HAMPEL DŁUGO DOCHODZIŁ DO ZDROWIA. JUŻ W STYCZNIU CHCE ODPALIĆ MOTOR

FALUBAZ TRACI ŻUŻLOWCA, ZA KTÓRYM NIE BĘDZIE PŁAKAĆ

KIBICE FALUBAZU: NIE USIĄDZIEMY W JEDNYM MIEJSCU Z HOŁOTĄ

WIĘCEJ INFORMACJI SPORTOWYCH SZUKAJCIE NA ZIELONA GÓRA.SPORT.PL

Więcej o: