Stal Rzeszów wygrywa derby z Resovią. Trafienie Petera Suswama "stadiony świata"! [BRAMKI]

Stal Rzeszów pokonała Resovie 2:1 w 79 derbach Rzeszowa. Ozdobą meczu była fantastyczna bramka obrońcy Stali, Petera Suswama, który ustalił wynik meczu. Stalowcy pozostali wiceliderem tabeli z dorobkiem 40 punktów. Resovia zgromadziła o pięć punktów mniej i jest trzecia.

Chcesz wiedzieć wszystko o derbach Rzeszowa? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

W pierwszej połowie kibice przy ul. Hetmańskiej bramek nie zobaczyli. Strzelanie zaczęło się jednak tuż po przerwie. W 53 minucie rzut rożny miała Resovia. Po dośrodkowaniu Piotra Szkolnika, najlepiej w polu karnym odnalazł się Sebastian Fedan i z najbliższej odległości wpakował on piłkę do siatki stalowców.

W 69 minucie Stal wyrównała. Sławomir Szeliga był faulowany w polu karnym, a "jedenastkę" na bramkę zamienił Kacper Drelich

Wynik meczu w 80 minucie ustalił Peter Suswam. Obrońca Stali Rzeszów dopadł do piłki na 16 metrze i kapitalnym strzałem w "okienko" pokonał bramkarza Resovii, Marcina Pietrykę. Uderzenie "stadiony świata"! Zresztą zobaczcie sami.