KS Toruń planuje na luty oficjalną prezentację drużyny

KS Toruń zaprasza fanów na listopadową akcję promocyjną.

Okres jesienno-zimowy nie jest dla klubów żużlowych czasem odpoczynku. W Toruniu trwają negocjacje z żużlowcami - spółka planuje też serię spotkań z kibicami. Klub już teraz zaprasza fanów na wszystkie akcje promocyjne oraz konkursy.

- Już w najbliższy weekend zapraszam wszystkich fanów czarnego sportu do toruńskiego Leroy Merlin. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę będzie dostępne stoisko KS Toruń, gdzie można będzie wziąć udział w konkursach przez nas organizowanych. Do wygrania między innymi karnety oraz bilety na sezon 2016! Zapraszamy do naszego punktu, gdzie cheerleaderki FST Sport Team oraz nasza Maskotka "Dymek" mają dla naszych kibiców grono niespodzianek. Z kolei w niedzielę o godzinie 15 zapraszamy na spotkanie z Pawłem Przedpełskim oraz Adrianem Miedzińskim. Całość poprowadzi znany z Motoareny Marcin Pułaczewski - mówi Ilona Termińska, prezes KS Toruń.

Jakie są przyszłe plany torunian? - Na pewno będziemy starać się przez cały okres zimowy brać czynny udział w życiu naszych kibiców. Szczegóły będziemy podawać na bieżąco, jednak już teraz możemy zapewnić, że w tym roku "Gwiazdka z żużlowcami" będzie intensywna. Co ciekawe, już na początku grudnia zaprosimy kibiców do wzięcia udziału w naszym życiu klubowym. Wiemy, jaką rolę odgrywa żużel w Grodzie Kopernika i chcemy, by kibice w pełni czuli się częścią KS Toruń. Więcej szczegółów już wkrótce - zapowiada Termińska.

Już od grudnia klub zapraszać będzie fanów czarnego sportu na wspólne oglądanie archiwalnych meczów. Kibice będą mieli też wpływ na kolorystykę kevlarów, w których to "Anioły" wystąpią w przyszłym sezonie w PGE Ekstralidze. Całość podsumuje prezentacja drużyny, którą planuje się na środek lutego.

Więcej o: