Ruch Radzionków ma aplikację, której nie powstydziliby się ligowcy

Aplikacja ?Newsletter SMS Ruchu Radzionków? - to nowa możliwość informowania kibiców i sympatyków klubu o ważnych wydarzeniach poprzez wiadomości SMS.

ŚLĄSK.SPORT.PL w mocno nieoficjalnej wersji. Dołącz do nas na Facebooku >>

Czwartoligowy klub chce w ten sposób przekazywać kibicom wszystkie najważniejsze informacje takie jak: zaproszenia na mecze, informacje o najnowszych akcjach, promocjach i nowościach, o ewentualnych zmianach godzin spotkań ligowych, o transferach i wszystkich innych istotnych wydarzeniach.

Usługa jest bezpłatna. Wystarczy tylko się zapisać, podając swój numer telefonu komórkowego oraz imię. Formularz znajdziecie TUTAJ.

- Cały czas staramy się o jak najlepszą komunikację z kibicami. Stąd nasza spora aktywność na portalach społecznościowych, na bieżąco aktualizowana strona internetowa, wydawany od lat magazyn "Ciderland" oraz klubowa telewizja RR-TV. Teraz przyszedł czas na usługę SMS. Chcemy w ten sposób jeszcze lepiej i jeszcze szybciej informować naszych kibiców o tym co ciekawego i ważnego dzieje się w klubie. Liczę, że przypadnie to wszystkim do gustu i większość naszych kibiców skorzysta z tej opcji - mówi Marcin Wąsiak, prezes byłego ligowca.

Więcej o: