Bilety na mecz Cerradu Czarnych z AZS-em Olsztyn w przedsprzedaży

Od poniedziałku 16 listopada trwa internetowa sprzedaż kart wstępu na mecz 4. kolejki PlusLigi pomiędzy Cerrad Czarnymi Radom a Indykpolem AZS Olsztyn. Przypomnijmy, że pojedynek odbędzie się w sobotnie popołudnie w hali radomskiego MOSiR -u.

Bilety na to spotkanie można już kupić w internacie. W klubie trwa również sprzedaż karnetów. Sprzedaż za pośrednictwem sieci prowadzi Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu pod adresem https://www.kupbilet.mosirradom.pl. Na stronie MOSiR -u dostępna jest również instrukcja zakładania konta oraz zakupu wejściówek on - line.

Fani, którzy nie mają możliwości nabycia biletów za pośrednictwem serwisu internetowego, szansę zakupu otrzymają w dniu meczu. Kasy w hali przy ul. Narutowicza czynne będą od godz. 12.

Cena pozostaje bez zmian. Bilet normalny na mecze z udziałem zespołu Cerrad Czarnych w sezonie 2015/2016 kosztuje 30 złotych. Połowę tej kwoty wydać trzeba na wejściówkę ulgową. Uprawnieni do korzystania z ulgi są uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich oraz studenci do 26 roku posiadający aktualną legitymacją. Dostępne będą też bilety na miejsca stojące. W tym przypadku to wydatek rzędu 10 złotych. W siedzibie klubu (ul. Narutowicza 9) trwa również sprzedaż karnetów w cenie 400 zł.

Więcej o: