Dziś Stephen Hendry i Ken Doherty zagrają w Zielonej Górze

Zawodowi mistrzowie świata Szkot Stephen Hendry oraz Irlandczyk Ken Doherty wystąpią dziś w zielonogórskiej arenie CRS w pokazowym turnieju Lotto & Hot Shots Masters. Początek imprezy z udziałem asów snookera o godz. 16.30.

46-letni Hendry kilkanaście lat temu królował przy snookerowych stołach. Nie było lepszego i bardziej odważnego gracza. Pobił rekord, siedem razy sięgając po tytuł mistrza świata zawodowców. Odszedł od starć z zawodowcami w 2012 r. Ale nie zapomniał jeszcze, jak się gra na światowym poziomie, co ma udowodnić dziś w Zielonej Górze.

W tegorocznej edycji - pokazowego turnieju Lotto & Hot Shots Masters - Hendry'emu będzie towarzyszył 46-letni Irlandczyk Ken Doherty, który także sięgał po tytuł mistrza świata zawodowców. I chociaż było to już dość dawno - w 1997 r., Doherty w przeciwieństwie do Hendry'ego wciąż pozostaje czynnym sportowcem.

Stawkę pokazówki w Zielonej Górze uzupełnią polscy gracze: Marcin Nitschke i Antoni Kowalski z Zielonej Góry oraz Kacper Filipiak z Warszawy, Jakub Bednarz z Gdańska.

Po pokazowych grach odbędzie się w CRS koncert Patrycji Markowskiej.

Bilety na całe wydarzenie dostępne w recepcji CRS.

Więcej o: