Wisła Kraków. Denis Popović i Emmanuel Sarki już trenują

Na razie jeszcze indywidualnie, ale postępy w rehabilitacji są widoczne. - To zawsze dobra wiadomość, gdy jest więcej ludzi do grania - podkreśla Marcin Broniszewski, asystent trenera Kazimierza Moskala.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl

Słoweniec pauzował od meczu z Ruchem Chorzów, natomiast reprezentant Haiti wraca do zdrowia po tym, jak wiosną zerwał więzadła krzyżowe. - I am back! - powtarzał Sarki w trakcie piątkowych zajęć.

W czasie przerwy na mecze reprezentacji Wisła nie rozegra żadnego sparingu. Część piłkarzy pierwszej drużyny wystąpi jednak w meczu trzecioligowych rezerw. - Z pełną świadomością pojedliśmy taką decyzję. Mamy sporą liczbę reprezentantów różnych krajów, kilku zawodników po urazach, więc mielibyśmy problem z obstawieniem dwóch zespołów - zaznacza Broniszewski, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Pierwszy zespół wróci na ligowe boiska 20 listopada. Wtedy w Zabrzu zagra z Górnikiem. W pierwszym meczu obu drużyn na stadionie przy ul. Reymonta padł remis 1:1. Gola dla krakowian strzelił Rafael Crivellaro.

Obserwuj @krakow_sport_pl

Więcej o: