Młoda Liga zagości w Kuczkach. Czarni zmierzą się ze Skrą

Kolejny mecz w ramach siatkarskiej Młodej Ligi zawodnicy RCS -u Cerrad Czarnych Radom rozegrają w roli gospodarza. Pojedynek podopiecznych trenera Andrzeja Sitkowskiego ze Skrą Bełchatów odbędzie się poza Radomiem.

Siatkarze Czarnych powalczą ze Skrą w miejscowości Kuczki Kolonia. To już drugi mecz radomian w roli gospodarzy, który odbędzie się w ramach partnerstwa regionalnego. Przypomnijmy, że program ma promować radomski klub i siatkówkę w małych ośrodkach. Wcześniej Czarni gościli już w Przysusze, gdzie ulegli Indykpolowi AZS Olsztyn 1:3.

Sobotni rywal młodzieżowego zespołu Czarnych nie ma jeszcze zwycięstwa w tym sezonie. Bełchatowianie okupują ostatnie miejsce w tabeli grupy A. Z kolei ekipa trenera Sitkowskiego zajmuje czwarte miejsce, mając w dorobku dwie wygrane i tyle samo porażek.

Mecz RCS Cererad Czarni vs PGE Skra Bełchatów odbędzie się w sobotę 14 listopada. Początek w hali Publicznego Gimnazjum im Jana Pawła II w Kuczkach o godz. 15.30. Wstęp jest bezpłatny.

W innych meczach Młodej Ligi

Grupa A: Łuczniczka Bydgoszcz - Effector Kielce, Lotos Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn. Pauza: AZS Politechnika Warszawska.

Grupa B: ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - AZS Częstochowa, Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel, BBTS Bielsko - Biała - Cuprum Lubin. Pauza: MKS Będzin.

Więcej o: