Wygraj bilety na występ legendy snookera i Patrycji Markowskiej!

Szkot Stephen Hendry, naj naj naj snookerzysta wszechczasów oraz Patrycja Markowska, znana na polskiej scenie wokalistka wystąpią w niedzielę 15 listopada w zielonogórskiej arenie CRS jako gwiazdy imprezy Lotto & Hot Shots Masters. Mamy dla was trzy podwójne zaproszenia na ich występy!

Snookerowe atrakcje zaczną się o godz. 16.30, a legendarny Stephen Hendry nie będzie w niedzielę jedynym zawodowym mistrzem świata pod dachem zielonogórskiej areny CRS. Bo w imprezie weźmie też udział Irlandczyk Ken Doherty.

W tle utytułowanych asów na starcie pokazowego turnieju staną polscy gracze: zielonogórzanie Marcin Nitschke, Antoni Kowalski oraz Kacper Filipiak z Warszawy.

Ostatni pojedynek snookerowego wieczoru zacznie się o godz. 20. Po czym widzów czeka płynne przejście od wrażeń sportowych do artystycznych. O godz. 21 w CRS zacznie się koncert Patrycji Markowskiej.

Mamy dla was trzy podwójne wejściówki na niedzielną imprezę (turniej plus koncert). Chcecie? Wyślijcie e-mail z rozwiązaniem konkursowego zadania:

Na pokazowe turnieje Lotto & Hot Shots Masters już wcześniej przyjeżdżali do Zielonej Góry mistrzowie świata zawodowców w snookerze. Prosimy podać nazwiska przynajmniej dwóch z nich.

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: sport@zielona.agora.pl, a wraz z odpowiedzią prosimy o kontaktowy nr telefonu.

Więcej o: