Nowa szatnia siatkarzy Asseco Resovii [WIDEO]

Siatkarze Asseco Resovii mogą już pochwalić się odnowioną szatnią. Stare ławki i wieszaki zastąpiły eleganckie szafki w klubowym kolorze.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Do tej pory szatni Asseco Resovii nie prezentowała się imponująco. Jej standard znacząco odbiegał od standardów europejskich klubów, nie tylko tych siatkarskich. A przecież rzeszowski klub to drużyna licząca się w Europie. To aktualnie drugi najlepszy zespół na Starym Kontynencie, który w obecnym sezonie chce nie tylko obronić mistrzostw Polski, ale powalczyć złoty medal w Lidze Mistrzów.

Nową szatnię zaprezentował w poniedziałek rzeszowski klub. Poprzednie stare ławki i wieszaki zastąpiły teraz szafki w kolorze czerwono-czarnym. Każdy z zawodników ma swoje miejsce. Ze ściany zniknął też napis: "This is the place, where only fighters has right to be" ("To miejsce, gdzie mają prawo przebywać tylko wojownicy"). Zresztą, zobaczcie sami.

 

Zespół Asseco Resovii dobrze rozpoczął nowy sezon. Siatkarze trenera Andrzeja Kowala na inaugurację PlusLigi pokonali w Częstochowie AZS 3:1, a w minioną sobotę BBTS Bielsko-Biała 3:0. Rzeszowianie nie stracili seta również w pierwszym meczu Ligi Mistrzów, szwajcarskim zespołem Dragons Lugano. Przegrali tylko spotkanie o Superpuchar z Lotosem Trefl Gdańsk 2:3.

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: