Pałac gra z KSZO. Mecz przeciwko niedawnym koleżankom

Bydgoskie siatkarki spotkają się w poniedziałek z rywalem, z którym mają szansę na zwycięstwo. Początek meczu o godz. 18.

Pałac oraz KSZO jeszcze nie wygrały meczu w tym sezonie. Mają po pięć porażek. W ekipie z Ostrowca Św. występują aż trzy siatkarki, które kibice widzieli ostatnio w Bydgoszczy. Anna Korabiec była podstawową libero. Kinga Dybek występowała jako przyjmująca a Zuzanna Pieczka to rezerwowa atakująca.

Poniedziałkowe spotkanie rozpoczyna się w hali Łuczniczka o godz. 18. Zespół trenera Adama Grabowskiego rozpoczął sezon nieźle, bo postawa w przegranym meczu z Atomem Treflem Sopot była obiecująca. W minioną środę bydgoszczanki przegrały z Muszynianką 1:3. Najlepiej punktującą zawodniczką Pałacu była w tym meczu Natalia Krawulska. Nowa siatkarka bydgoskiego zespołu to poważne wzmocnienie. Jest podstawową siłą w ataku.

KSZO przegrało w minionej kolejce 1:3 z Aluprofem Bielsko-Biała. W pierwszej szóstce zagrała Dybek. Korabiec z Pieczką wchodziły z ławki rezerwowych trenera Dariusza Parkitnego.

Więcej o: