Górnik Zabrze. Wiceprezesi Krzysztof Maj i Krzysztof Grabowski zostaną odwołani. Ale to nie koniec zmian

Prawdopodobnie w piątek, kiedy zbierze się rada nadzorcza Górnika Zabrze, Krzysztof Maj i Krzysztof Grabowski pożegnają się z funkcjami wiceprezesów klubu. Maj na Roosevelta ma jednak zostać, tyle że w innej roli.

O zmianach w zarządzie Górnika Zabrze mówiło się już od dłuższego czasu. Dzisiaj natomiast sprawa odwołania z funkcji wiceprezesów Krzysztofa Maja i Krzysztofa Grabowskiego jest już przesądzona. - Nic o tym nie wiem. Takie decyzje należą do kompetencji przewodniczącego rady nadzorczej. Ta zbierze się w piątek - tyle w poniedziałek powiedział nam Marek Pałus, prezes zabrzańskiego klubu. Wiadomo, że definitywnie z klubem pożegna się tylko Grabowski. Maj bowiem przy Roosevelta ma zostać, tyle że w innej roli. W roli nowego wiceprezesa miasto widzi z kolei Tomasza Heryszka, swego czasu dyrektora marketingu Górnika.

Inna sprawa, że w najbliższych dniach zmian w Zabrzu będzie więcej. Kiedy bowiem zagadnęliśmy Pałusa o zmiany w dziale marketingu, które zapowiadał już dobre kilka tygodni temu, stwierdził: - Między 15 a 20 listopada powinniśmy ogłosić zmiany w dziale marketingu, ale nie tylko. Chcemy wdrożyć nową strukturę klubu.

Kiedy stadion Górnika będzie gotowy w całości, łącznie z czwartą trybuną:
Więcej o: