Po przebłysku wraca marazm w Wigrach Suwałki

Piłkarze I-ligowych Wigier grając nawet w przewadze zawodnika nie potrafili strzelić gola w wyjazdowym meczu z Sandecją Nowy Sącz. Suwalski zespół przegrał 0:1 w sobotę i na razie zapowiedzi o końcu kryzysu należy odłożyć.

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Tylko na chwilę wśród kibiców Wigier Suwałki zatliła się nadzieja, że zespół kryzys ma już za sobą. Po wyjazdowej wygranej z GKS-em Bełchatów przyszły porażki u siebie z Zawiszą Bydgoszcz i w sobotę wyjazdowa z Sandecją Nowy Sącz. Mecz Sandecja - Wigry nie obfitował w wiele sytuacji bramkowych. Więcej ich mieli gospodarze i jedną wykorzystali w 53. minucie. Po rzucie rożnym najsprytniejszy w polu karnym okazał się Arkadiusz Aleksander i pokonał dobrze broniącego w całym meczu Hieronima Zocha.

Suwalski zespół nie strzelił gola nawet grając w przewadze i to przez dłuższy okres czasu. W 71. minucie Witalij Berezowski z Sandecji otrzymał drugą żółtą kartkę i musiał zejść z boiska.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

Inne wyniki 15. kolejki

Piątek: Chrobry Głogów - GKS Katowice 0:0.

Sobota: Rozwój Katowice - Miedź Legnica 2:1, Dolcan Ząbki - Zagłębie Sosnowiec 4:1, Zawisza Bydgoszcz - Wisła Płock 1:3, Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce 3:1, Olimpia Grudziądz - GKS Bełchatów 1:3, Stomil Olsztyn - MKS Kluczbork 1:0.

Poniedziałek: Chojniczanka Chojnice - Arka Gdynia (godz. 18).

Tabela I ligi

Dwa pierwsze zespoły awansują, a trzy ostatnie spadają. Drużyna z miejsca 15 zagra w barażu o utrzymanie.