Pożyteczny sparing Broniarzy ze Skaryszewianką [ZDJĘCIA]

Piłkarze trzecioligowej Broni Radom rozegrali mecz kontrolny z przedstawicielem klasy okręgowej - Skaryszewianką Skaryszew. Ekipa z Plant zwyciężyła 3:0, ale jak przyznał trener radomian Grzegorz Dziubek, wynik był sprawą drugorzędną.

- Był to bardzo pożyteczny sparing. Wygraliśmy, ale bardzie interesowała nas jakość gry. Jeszcze dużo do perfekcji brakuje nam w grze ofensywnej. Przed nami dwa dni wolnego. Potem codzienne treningi z wyjątkiem piątku. W następny weekend czeka nas już konfrontacja ligowa z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Jeśli będziemy grać z pełnym zaangażowaniem to możemy w tej lidze wygrać z każdym - powiedział po sparingu szkoleniowiec Broni.

Jego gracze w starciu z czołowym zespołem radomskiej "okręgówki" do przerwy prowadzili po golu Damiana Sałka. Po zmianie stron gospodarze dołożyli kolejne trafienia. Na 2:0 podwyższył obrońca Bartosz Krukowski, zaś wynik ustalił napastnik Bartłomiej Kaszubowski.

Broń Radom - Skaryszewianka Skaryszew 3:0 (1:0).

Broń: Młodziński - Jakubczyk, Skórnicki, Ankurowski, Dobosz, Leśniewski, Sala, Sałek, Nowosielski, Dziubiński, Bouchniba oraz Matracki, Dziubek, Kumoch, Krukowski, Sokół, Pryciak, Kowalski, Gregorek, Kaszubowski, Wicik, Więcek.

Więcej o: