Operacja Lech Poznań: Śląsk ćwiczy taktykę i zamyka otwarty trening [ZDJĘCIA]

W piątek do południa drużyna Śląska trenowała po raz ostatni przed sobotnim spotkaniem z Lechem Poznań.

O godz. 10.40, po kilkuminutowej odprawie, piłkarze Śląska wybiegli na ostatni trening przed meczem z mistrzem Polski Lechem Poznań. W zespole, mimo kiepskich wyników w ostatnich tygodniach, panuje dobra atmosfera. Dziennikarze mogli obserwować zajęcia wrocławian tylko przez pierwsze 30 minut. Zawodnicy rozpoczęli je od tradycyjnego rozbiegania, rozciągania i ćwiczeń z piłką. Następnie drużyna Śląska trenowała taktykę na mecz z Lechem. Ta część była dla mediów zamknięta. Uważnie obserwował ją za to prezes Śląska Paweł Żelem.

Na treningu zabrakło Mateusza Machaja. Pomocnik Śląska z powodu urazu więzadła kolanowego będzie pauzował przez kilka tygodni. Na treningu w towarzystwie trenera Śląska Tadeusza Pawłowskiego pojawił się za to nowy klubowy lekarz. Dotychczas funkcję tę pełnił Wojciech Sznajder.

To jednak nie koniec rotacji w klubie przy Oporowskiej. Pracę w Śląsku zakończył również wiceprezes i członek zarządu Marek Drabczyk. Z informacji "Wyborczej" wynika, że Drabczyk sam złożył rezygnację. Dotychczasowy wiceprezes pracę we wrocławskim klubie ma zakończyć w ostatnim dniu października. To ponoć nie koniec zmian w sztabie wrocławskiego klubu.

Mecz Śląsk - Lech w sobotę o godz. 20.30 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Relacja na żywo na wroclaw.sport.pl

Więcej o: