Właściciel Lecha Poznań i zarząd klubu spotkali się z kibicami "Kolejorza"

Jacek Rutkowski, szef rady nadzorczej Lecha Poznań i właściciel klubu, podczas spotkania z kibicami poznańskiego klubu potwierdził swoje długofalowe plany związane z "Kolejorzem" - informuje oficjalna strona mistrzów Polski.

Spotkania z właścicielem Lecha Poznań domagali się kibice, którzy uzależniali od tego dalsze wspieranie drużyny. Co prawda przyjście do klubu nowego trenera, Jana Urbana, nieco złagodziło napięte stosunki między kibicami, a władzami "Kolejorza", ale i tak do spotkania doszło.

Wiadomo o nim niewiele, bo zamysł był taki, żeby szczegóły rozmów przedstawicieli Stowarzyszenia Kibiców Lecha Poznań z Jackiem Rutkowskim pozostały w czterech ścianach. "Na spotkaniu obecnych było kilkanaście osób, w tym przedstawiciele SKLP i grup kibicowskich. Stronę klubową reprezentowali właściciel Jacek Rutkowski, prezes Karol Klimczak, wiceprezes Piotr Rutkowski oraz członkowie rady nadzorczej" - informuje lechpoznan.pl

Oficjalna strona Lecha Poznań poinformowała również o najważniejszych tematach poruszanych podczas spotkania. Dotyczyły one "wzmocnienia współpracy klubu z kibicami poprzez zwiększenie liczby spotkań i zacieśnienie dialogu. Dyskusja dotknęła również tematów sportowych i aktywności marketingowej Kolejorza".

Ponadto właściciel klubu z Bułgarskiej "w odpowiedzi na pytanie kibiców potwierdził swoje długofalowe plany związane z Klubem".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.