Kapitan Termaliki nazwał go "bardzo słabym sędzią". Teraz poprowadzi mecz Wisły Kraków

PZPN wyznaczył sędziów, którzy poprowadzą mecze 14. kolejki ekstraklasy. Do Krakowa przyjedzie arbiter, który przed tygodniem podyktował kontrowersyjny rzut karny w meczu Termaliki Bruk-Bet Nieciecza z Lechią Gdańsk.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl

Mecz Wisły z Ruchem Chorzów poprowadzi Tomasz Kwiatkowski. Warszawski arbiter przed tygodniem w Mielcu w 90. minucie meczu Termaliki z Lechią odgwizdał "jedenastkę" dla gości. - Moim zdaniem pan Kwiatkowski to bardzo słaby sędzia. Wiadomo, że Peszko lubi się przewrócić - komentował decyzję arbitra Jakub Biskup, kapitan Termaliki.

Również Wisła nie ma szczęścia do Kwiatkowskiego - w tym sezonie sędziował już dwa jej mecze: remis 3:3 z Lechią Gdańsk i porażkę 0:1 z Górnikiem Łęczna.

Właśnie do Łęcznej jedzie w piątek Cracovia. Spotkanie poprowadzi Paweł Raczkowski, który w obecnych rozgrywkach sędziował już mecz drużyny z ul. Kałuży z Górnikiem Zabrze. Arbitrem pojedynku Termaliki z Koroną Kielce będzie natomiast Bartosz Frankowski, znany niecieczanom ze zwycięskiego spotkania z Cracovią.

Obserwuj @krakow_sport_pl

Więcej o: