Ruch Radzionków. Klub przeprasza kibiców za słaby występ... biletami za 2 złote

- Chcemy przeprosić kibiców za porażkę z Sarmacją Będzin i w szczególny sposób zachęcić ich do przyjścia na ostatni domowy mecz jesieni, z Przemszą Siewierz - mówi Marcin Wąsiak, prezes czwartoligowego Ruchu Radzionków. Tym sposobem są bardzo niskie ceny biletów.

Jesteś kibicem z Górnego Śląska? Dołącz do nas na Fejsie! >>

Zaplanowane na 7 listopada spotkanie będzie można obejrzeć za jedyne 2 złote. - Chyba wszyscy jesteśmy rozczarowani nieoczekiwaną porażką w domowym meczu z Sarmacją Będzin. Nasz fantastyczny bilans u siebie sześciu wygranych i stosunku bramek 29:0 został brutalnie przerwany, ale taki jest sport. Nie wszystko da się zaplanować. Jest jednak robota do zrobienia. Zostały trzy mecze do końca rundy i aż 18 do końca sezonu. Cel jest jasny. W związku z tym chcemy przeprosić kibiców za ten mecz z Sarmacją i w szczególny sposób zachęcić do przyjścia na ostatni mecz. Jesteście nam potrzebni, bo przecież to dla was gramy i razem z wami chcemy zwyciężać. Liczę na mobilizację i wsparcie z trybun - apeluje do kibiców Marcin Wąsiak, prezes "Cidrów".

Po 12 kolejkach pierwszej grupy czwartej ligi radzionkowianie zajmują w tabeli drugie miejsce. Do lidera, Gwarka Tarnowskie Góry, tracą pięć punktów.

Więcej o: