Siatkówka. Milena Radecka: Impel Wrocław ma potencjał, aby walczyć o tytuł

Na pewno mamy potencjał, aby walczyć o tytuł. Jeżeli wszystkie zawodniczki będą zdrowe i nasza współpraca będzie się dobrze układać, to nie widzę żadnych przeciwwskazań, aby tak nie było - mówi rozgrywająca Impelu Wrocław i reprezentacji Polski Milena Radecka.

W ostatnim ligowym meczu Impel pokonał 3:0 Developres SkyRes Rzeszów. Na MVP tego spotkania została wybrana rozgrywająca wrocławianek Milena Radecka. Zawodniczka w rozmowie na oficjalnej stronie Impelu mówi o ostatnim meczu i otrzymanym wyróżnieniu po tym spotkaniu.

- To jest mało doceniana pozycja, więc bardzo cieszę się z tej nagrody. Na pewno dziewczyny mi pomogły też przyjęciem. To jest gra zespołowa i takie indywidualne wyróżnienia są bardzo miłe, ale ogólnie i tak na sam koniec najbardziej cieszy wygrana całego zespołu - tłumaczyła siatkarka.

Kolejne ligowe spotkanie Impel rozegra w najbliższą sobotę w Policach. Zmierzy się z mistrzem kraju Chemikiem. - Lubię spotkania na najwyższym poziomie. Wtedy jest dużo walki i takich pozytywnych emocji - przyznaje Radecka przed tym spotkaniem.

O potencjale wrocławskiej drużyny rozgrywająca reprezentacji Polski mówi: - Na pewno mamy potencjał, aby walczyć o tytuł. Jeżeli wszystkie zawodniczki będą zdrowe i nasza współpraca będzie się dobrze układać, to nie widzę żadnych przeciwwskazań, aby tak nie było.

W czwartek 29 października Impel na wyjeździe zagra pierwszy mecz w fazie grupowej Ligi Mistrzyń. Rywalem zespołu Nicoli Negro będzie azerski Telekom Baku. Dwa dni później wrocławianki zmierzą się na wyjeździe z Chemikiem Police.

Więcej o: