Resovia wyprzedziła Stal Rzeszów w tabeli

Motor Lublin wciąż na czele III ligi grupy lubelsko - podkarpackiej. Tuż za nim na podium plasują się dwa rzeszowskie zespoły - Resovia i Stal.

Chcesz wiedzieć wszystko o Stali Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Resovia wyprzedziła Stal Rzeszów w tabeli, po tym jak biało-niebiescy w sobotę przegrali w Lublinie z Lublinianką 0:3. Dzień później resoviacy sięgnęli po komplet punktów na boisku beniaminka w Lubartowie. Wygrali z Lewartem 2:0 i wskoczyli na drugie miejsce w tabeli.

Obie rzeszowskie drużyny mają po 14 rozegranych meczach 28 punktów. Resovia zajmuje drugie miejsce, bo ma lepszy stosunek bramek od Stali. W grupie lubelsko-podkarpackiej od dłuższego czasu prowadzi Motor Lublin, obok Resovii, Stali i Karpat Krosno, główny kandydat do awansu do II ligi.

W 16. kolejce Stal w Rzeszowie podejmować będzie Piasta Tuczempy. Resovia natomiast na wyjeździe zagra z Chełmianką Chełm. Oba spotkania rozegrane zostaną 31 października.

Wyniki 15. kolejki:

Lublinianka Lublin - Stal Rzeszów 3:0, Lewart Lubartów - Resovia 0:2, AMSPN Hetman Zamość - Chełmianka Chełm 1:3, Wólczanka Wólka Pełkińska - Sokół Sieniawa 0;1, Piast Tuczempy - JKS Jarosław 1:1, Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała 0:3, Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski 4:0, Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 0:0, Polonia Przemyśl - Motor Lublin 0:1.

Tabela:

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: