Developres przegrał po raz trzeci w ORLEN Lidze. "Czeka nas dużo pracy"

Trzeci mecz i trzecia porażka Developresu SkyRes Rzeszów w ORLEN Lidze. Tym razem siatkarki z Rzeszowa nie dały rady Impelowi Wrocław, z którym przegrały 0:3.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Zespół Developresu SkyRes Rzeszów początku sezonu nie może zaliczyć do udanych. Trudny terminarz sprawił, że siatkarki prowadzone przez trenera Mariusza Wiktorowicza po trzech meczach mają na koncie zero zdobytych punktów i zero wygranych setów. Po porażkach z wicemistrzem Polski PGE Atomem Trefl Sopot i brązowym medalistą poprzedniego sezonu Polskim Cukrem Muszynianką Muszyna w niedzielę Developres musiał uznać wyższość Impelu Wrocław. Przegrał w trzech setach do 19, 16 i 17. - Nie udało nam się urwać chociażby seta z Impelem, ale nie ma co ukrywać, Impel to przeciwnik z najwyższej półki, jeden z faworytów ligi. Popełniłyśmy wiele niewymuszonych błędów, szczególnie na zagrywce - powiedziała po meczu Magda Jagodzińska, atakująca Developresu, dodając, że drużyna nieźle zaprezentowała się w bloku. W tym elemencie zdobyła 12 punktów. - Byłoby jeszcze lepiej, gdyby nie błędy dotknięcia siatki w tym elemencie. Czeka nas dużo pracy przed kolejnymi spotkaniami, musimy skupić się na poprawie skuteczności przyjęcia i powalczyć o pierwsze punkty. Tak doświadczony zespół jak Impel potrafił wykorzystać nasze błędy. Nie zwieszamy głów i pracujemy dalej - dodała atakująca.

W sobotę Developres czeka kolejny trudny mecz. Rywalem w 4. kolejce ORLEN Ligi będzie Tauron MKS Dąbrowa Górnicza.