Kulisy prezentacji Asseco Resovii. Wojtaszek Dance [WIDEO]

Ostatnie chwile przed prezentacją mistrzów Polski, siatkarzy Asseco Resovii. Podpisywanie autografów, rozmowy, próby językowe oraz... pokaz tańca. A to wszystko pod okiem kamery AssecoResoviaTV. Zobaczcie, co robili resoviacy przed wyjściem do kibiców.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Nowy zespół trenera Andrzeja Kowala zaprezentował się kibicom w sobotę, w Galerii Rzeszów. Zanim siatkarze wyszli do kibiców podpisywali swoje zdjęcia, które później powędrowały do fanów. A ci z niecierpliwością czekali na wyjście swoich ulubieńców.

Ostatnie chwile przed prezentacją resoviacy spędzili na rozmowach. Nowy nabytek rzeszowian Amerykanin Thomas Jaeschke szlifował język polski, próbując wymówić "w Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie". Kroki taneczne prezentował natomiast nowy libero Damian Wojtaszek, a w rolę reportera AssecoResoviaTV wcielił się statystyk rzeszowian Sergiusz Ruszel.

Było też mnóstwo śmiechu, jak choćby przy wywoływaniu poszczególnych siatkarzy. Do wyjścia na scenę szykował się Lukas Tichacek grający z nr 5, a tymczasem spiker wywołał Dawida Dryję. Gdy Tichacek usłyszał "urodzony w Jaśle", nieco się zdziwił. Za drugim podejściem jednak rozgrywający mistrzów Polski wyszedł już na scenę.

 

Dream team w Asseco Resovii? Oto skład mistrzów Polski [FOTO]

 

Asseco ResoviaAsseco Resovia PATRYK OGORZAŁEK

Więcej o: