BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS
Jak twierdzi trener hajnowian Witold Kaczmarek jego podopieczni nie rozegrali najlepszego spotkania.
- Oby taka nasza gra więcej się nie powtórzyła. Nie wyglądaliśmy najlepiej i z tych trzech punktów bardzo się cieszymy - skwitował krótko Kaczmarek.
Drugą pozycję w tabeli utrzymał Centrum Augustów, który także na wyjeździe wygrał 3:0 z rezerwami AZS-u Olsztyn.
- W każdym z setów do 20 punktów graliśmy równo, a w końcówkach to my byliśmy lepsi - stwierdził Wojciech Iwanowicz, grający trener Centrum.
Aż pięć setów potrzebowali zawodnicy BAS-u aby wygrać z Huraganem Międzyrzec Podlaski.
- Dwa pierwsze sety wygraliśmy i mieliśmy szansę aby zakończyć mecz w trzecim secie - mówi Eugeniusz Iwaniuk, drugi trener BAS-u.- Niestety nie udało się i musieliśmy grać aż pięć setów. Dobrze zagraliśmy w polu, a do poprawy jest gra blokiem i atakiem kombinacyjnym.
Więcej informacji na bialystok.sport.pl
Legia Warszawa - SKS Hajnówka 1:3
Sety: 22:25, 27:25, 23:25, 20:25.
SKS: Górski, Bernatowicz, Sterna, Wierzbicki, Saczko, Sapiński, Kuś (libero) oraz Małachowski, Drobniuch, Daraszkiewicz.
AZS II Olsztyn - Centrum Augustów 0:3
Sety: 21:25, 20:25, 21:25.
Centrum: Iwanowicz, Jankiewicz, Szlejter, Skrzypkowski, Maron, Nowak, Ostaszewski (libero).
Huragan Międzyrzec Podlaski - BAS Białystok 2:3
Sety: 20:25, 24:26, 27:25, 25:23, 12:15
BAS: Zaremba, Szorc, Bielak, Cylwik, Kuźma, Ignaciuk, Leik, Maluchnik, Tyszkowski (libero).
Inny mecz 5. kolejki
Wola Warszawa - Metro Warszawa 3:1
Tabela II ligi
Cztery pierwsze zespoły zagrają w play-off.