Termalica Bruk-Bet Nieciecza gra z Lechią Gdańsk. Piotr Mandrysz: To nieobliczalny zespół

W niedzielę do Mielca przyjeżdża Lechia Gdańsk. - Ma wielu bardzo dobrych piłkarzy - podkreśla Piotr Mandrysz, trener Termaliki Bruk-Bet Nieciecza.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl

Termalica pozostaje w Mielcu niepokonana. Beniaminek nie przegrał zresztą sześciu kolejnych meczów ligowych. W czterech ostatnich zdobywał jednak tylko po punkcie. Przed tygodniem bezbramkowo zremisował w Krakowie z Wisłą. - Zawsze na murawę wychodzi się po to, żeby wygrać. Trzeba mieć świadomość, w którym miejscu w ekstraklasie jesteśmy i z kim się zmierzymy. Zrobimy wszystko, żeby zanotować jak najlepszy wynik - zapowiada Mandrysz, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Przeciwnikiem Termaliki będzie Lechia. Gdańszczanie mają na koncie punkt mniej niż beniaminek z Niecieczy, ale w trzech ostatnich spotkaniach zdobyli siedem punktów. - Przed sezonem mieli wysokie aspiracje. Z ich potwierdzeniem jest różnie. Do konfrontacji z nimi przystępujemy po spotkaniu z Wisłą, która moim zdaniem personalnie jest równie mocna. Grając przeciwko Lechii, trzeba zawodników uczulić na wszystko. Rywale są nieobliczalni. Po zmianie trenera są przestawieni na inny sposób grania - zaznacza trener.

Termalica przygotowywała się do meczu na własnych obiektach, w sobotę będzie trenować już w Mielcu. Początek spotkania z Lechią w niedzielę o godz. 15.30. Relacja na krakow.sport.pl.

Obserwuj @Anze_DG

Więcej o: