Cracovia. Deleu mógł trafić do Pogoni Szczecin

PRZEGLĄD PRASY. W 13. kolejce ekstraklasy Cracovia gra z Pogonią Szczecin. - To spotkanie "za sześć punktów" - podkreśla Deleu w rozmowie z "Dziennikiem Polskim". Relacja w sobotę od 15.30 na krakow.sport.pl.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl

Po 12 meczach Pogoń jest wiceliderem ekstraklasy. Jeśli Cracovia pokona drużynę ze Szczecina, będzie mieć w tabeli tylko punkt mniej. Nie będzie jednak o to łatwo - podopieczni Czesława Michniewicza jeszcze w tym sezonie nie przegrali. - My też mieliśmy długą serię meczów bez porażki i kiedyś przegraliśmy. Może więc teraz seria szczecinian się skończy - zaznacza Deleu w "Dzienniku Polskim" .

W ostatnich meczach Brazylijczyk wskoczył do pierwszego składu krakowian. O miejsce w jedenastce wciąż rywalizuje jednak z Jakubem Wójcickim. - To w porządku chłopak. Poznałem go jeszcze w Lechii Gdańsk. Przyjechał na testy, byliśmy razem na zgrupowaniu - wspomina.

Jeszcze w czasach gry w Gdańsku pozyskaniem Deleu interesowała się Pogoń. Do Szczecina chciał go sprowadzić Edi Andradina. - Nic z tego nie wyszło, ale jak szedłem do Cracovii, to były jakieś rozmowy z Pogonią - przyznaje.

Obserwuj @krakow_sport_pl

Więcej o: