Jesteś kibicem z Górnego Śląska? Dołącz do nas na Fejsie! >>
Mijają tygodnie, a Piast Gliwice wciąż - i to z bezpieczną przewagą - przewodzi ekstraklasowej tabeli. Nie zmienia się jednak coś jeszcze - podejście gliwiczan do ewentualnej walki o mistrzostwo kraju. - Myślę, że jest jeszcze za wcześnie, żeby w ogóle o tym myśleć. Nie mamy nawet za sobą połowy meczów. Nasz cel jest dalej taki sam - pierwsza ósemka. Co będzie potem, zobaczymy. Robimy wszystko, by osiągnąć to, co wyznaczyliśmy sobie przed sezonem. Chcemy tę pierwszą ósemkę zapewnić sobie jak najwcześniej i myślę, że stać nas, żeby grać o coś więcej - mówi klubowej stronie internetowej Kamil Vacek.
Przypomnijmy, że w dwóch poprzednich sezonach do awansu do grupy mistrzowskiej wystarczało 40 punktów. Dzisiaj Piast ma już tylko 12 mniej.