Trzy gole w siatce Zawiszy. A trzeba to niestety ocenić [SONDAŻ]

Piłkarze Zawiszy przegrali 1:3. Zagrali nieźle w pierwszej połowie, a koszmarnie po przerwie.

Oceny muszą być jednak postawione za całość spotkania [w skali od 1 do 10]. I trudno niestety postawić na zdecydowanie się wyróżniającego zawodnika.

Damian Węglarz - 5

Wpuścił trzy gole, ale nie miał szans obrony. Złapał to, co miał złapać. Winni byli obrońcy przy straconych golach.

Krzysztof Nykiel - 4

Zawalił trzeciego gola, gdy nie upilnował Bogusławskiego. Plus za centrę przy golu Panajotowa.

Piotr Stawarczyk - 4

Dał się przeskoczyć Byrtkowi przy golu na 2:1 na Chrobrego. Za to duży minus dla kapitana.

Tomasz Wełnicki - 4

Bezbarwny występ stopera, który wcześniej był wyróżniającym się zawodnikiem Zawiszy

Blażo Igumanović - 5

On akurat szczególnego błędu nie popełnił, ale to też była szarość w grze Czarnogórca.

Maciej Kona - 4

Chyba brakuje już sił i potem szybkości drobnemu 19-latkowi. Więcej dynamiki pokazywał wcześniej. Przy pierwszym golu zabrakło mu zdecydowania, żeby powstrzymać Gąsiora.

Mica - niesklasyfikowany

Portugalczyk zszedł z kontuzją po pół godzinie meczu.

Jakub Łukowski - 5

Plus za młodość, więc trzeba więcej wybaczyć 19-latkowi niż starszemu piłkarzowi. Do tego musiał zagrać po zejściu Miki jako defensywny pomocnik.

Sylwester Patejuk - 5

Też niewiele pokazał w ofensywie. W pierwszej połowie błąd wyboru, gdy przejął piłkę, ale potem zagrał indywidualnie, zamiast podać do Lewickiego. Spóźniał się do pomocy lewemu obrońcy.

Wasił Panajotow - 6

Plus za gola. Udowodnił, że zasługuje na miejsce w pierwszej jedenastce.

Szymon Lewicki - 4

Drugi mecz z rzędu, w którym nie dał o sobie znać na boisku, przegrywając pojedynki z obrońcami.