Remis w III lidze ŁKS-u 1926 Łomża

W meczu czołowych drużyn III ligi ŁKS 1926 Łomża zremisował 1:1 u siebie z Huraganem Morąg.

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Łomżanie prowadzili od 55. minuty sobotniego pojedynku po bramce Przemysława Olesińskiego. Wyrównanie padło w 73. minucie.

- Trzeba uczciwie przyznać, że lepiej grali rywale - mówi Waldemar Antolak, kierownik ŁKS-u. - To oni byli częściej przy piłce i prowadzili grę. Ale za to nasze kontry były bardzo groźne i wtedy obrona Huraganu gubiła się.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

ŁKS 1926 Łomża - Huragan Morąg 1:1 (0:0)

Strzelcy bramek: Przemysław Olesiński (55.) - Daniel Chiliński (73.).

ŁKS: Wienczatek - Maćkowski, Pisiak, Melao, Przysowa, Malinowski, Olesiński, Rydzewski Ż, Świderski (66. Gałązka), Sadowski (66. Brzozowski), Zaniewski.

Inne wyniki 13. kolejki

Sobota: MKS Ełk - Granica Kętrzyn 5:0, Rominta Gołdap - Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 0:1, KS Wasilków - Znicz Biała Piska 1:2, MKS Korsze - Olimpia Elbląg 0:11, Olimpia Olsztynek - GKS Wikielec 1:1, Start Działdowo - Warmia Grajewo 1:1, Concordia Elbląg - Jagiellonia II Białystok 0:1, Sokół Ostróda - Wissa Szczuczyn (godz. 18).