Oto nowe koszulki Asseco Resovii. Mistrz Polski zaprezentował stroje [WIDEO]

Biało-czerwone pasy w trakcie meczów w Rzeszowie, czerwono-czarne na wyjazdach. Tak będą wyglądały koszulki mistrzów Polski, Asseco Resovii w nowym sezonie PlusLigi. Stroje libero natomiast zdominował motyw wilka.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Koszulki całościowo niewiele się różnią od tych z poprzedniego sezonu. Wzorem lat ubiegłych jednak klub wprowadził kilka zmian. Zachował natomiast ich charakter i kolorystykę, która bardzo przypadła do gustu kibicom resoviaków.

Na koszulkach domowych rzeszowskich siatkarzy są tradycyjne białe i czerwone pasy, znak rozpoznawczy rzeszowskiego zespołu. Na kołnierzyku znajduje się charakterystyczny dla naszej drużyny wilk oraz data wskazująca na nowy sezon. Pasy czerwone i czarne tak jak w ubiegłym sezonie dominują na koszulce wyjazdowej.

Również dwa wzory mają koszulki dla libero, ponieważ Asseco Resovia będzie miała dwóch i to niezwykle mocnych libero. Krzysztof Ignaczak i Damian Wojtaszek grać będą w strojach z wilkiem z przodu, a z tyłu z motywem kibiców. Ten pierwszy oczywiście na plecach będzie miał napisane "Igła", drugi występował będzie z ksywką "Mały".

Rzeszowianie nowe stroje będą mieli także na rozgrywki Ligi Mistrzów, ale te zaprezentują dopiero w czwartek, podczas konferencji prasowej inaugurującej te rozgrywki.

 

Dream team w Asseco Resovii? Oto skład mistrzów Polski [FOTO]

 

Asseco ResoviaAsseco Resovia PATRYK OGORZAŁEK

Więcej o: