Polska - Czechy we Wrocławiu. Znamy ceny biletów na listopadowy mecz

Polska - Czechy we Wrocławiu. Polski Związek Piłki Nożnej podał ceny biletów na towarzyski mecz Polska - Czechy, który 17 listopada odbędzie się na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Najtańsze wejściówki na spotkanie będą kosztowały 40 zł.

Sprzedaż biletów będzie podzielona na dwie fazy. W pierwszej, trwającej od 21 do 23 października, wejściówki będą dostępne wyłącznie dla członków Klubu Kibica Reprezentacji Polski. Dla kibiców, którzy pierwszy raz wybierają się na mecz kadry z Kartą Kibica, dostępna będzie promocja: bilet o 25 zł taniej.

Bilety na mecz Polska - Czechy. Ceny biletów i gdzie je kupić?

Z kolei od 24 października rozpocznie się faza sprzedaży otwartej, czyli dostępnej dla wszystkich kibiców. Bilety będą wówczas kosztowały 70, 50 oraz 40 zł. Cena biletu rodzinnego wyniesie 40+20 zł. Niepełnosprawni na mecz wejdą za 40 zł.

Bilety na mecz Polska - Czechy będą sprzedawane wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej kupbilet.pl . Nie będzie prowadzona sprzedaż w kasach stadionu.

Dla polskiej kadry będzie to szósta wizyta na wrocławskim obiekcie. Wcześniej biało-czerwoni na Stadionie Miejskim rywalizowali już z Włochami, Czechami (w ramach Euro 2012), Mołdawią, Słowacją i Szwajcarią.

Przypomnijmy, że w niedzielę, 11 października biało-czerwoni zapewnili sobie awans do przyszłorocznych mistrzostw Europy, które odbędą się we Francji, pokonując Irlandię 2:1. Mecz z Czechami będzie jednym z elementów przygotowań Polaków do tej imprezy. Kilka dni wcześniej, bo 13 listopada, podopieczni Adama Nawałki zmierzą się z Islandią w Warszawie.

Więcej o: